آموزش مدیریت فالور های اینستاگرام

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش طی مقاله‌ای با عنوان “آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن” توضیحات جامعی در رابطه با نحوه ثبت نام و استفاده مقدماتی از شبکه اجتماعی اینستاگرام را ارائه کردیم. حال نوبت به آن می‌رسد تا با اصطلاح فالوور و نحوه مدیریت مقدماتی آن‌ها آشنا شوید. منظور از اصطلاحا فالوور در واقع کسانی هستند که اکانت شما را دنبال می‌کنند. اگر فردی اکانت شما را دنبال کند به لیست فالوورهای اکانت اینستاگرام‌تان افزوده می‌شود و در این شرایط می‌تواند پست‌های ارسالی شما را مشاهده کرده و در زیر آن‌ها کانت یا نظر ثبت کند. بدون تردید پس از ساخت اکانت اینستاگرام تمایل دارید که دوستان خود را از این موضوع مطلع کرده و آن‌ها را به لیست فالوورهای خود اضافه کنید.
در سمت مقابل کسانی که شما اکانت آن‌ها را دنبال کنید در لیست فالووینگ‌هایتان نمایش داده می‌شوند. بنابراین فالویینگ‌ها افرادی هستند که شما نسبت به دنبال کردن اکانت آن‌ها اقدام کرده‌اید. پس از ثبت نام و شروع استفاده از اینستاگرام باید در قدم اول نسبت به مدیریت فالوورهای اینستاگرام اقدام کنید. اما چگونه می‌توان این عمل را انجام داد؟ چگونه پس از ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام، دوستان خود را از این موضوع مطلع کرده و به لیست فالوورهای خود اضافه کنیم؟
در این مقاله به آموزش جامع نحوه مدیریت فالوورهای اینستاگرام می‌پردازیم. 

مدیریت فالوورهای اینستاگرام

مدیریت فالوورهای اینستاگرام

چگونه افرادی که می‌شناسیم را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

پس از ساخت اکانت اینستاگرام می‌توانید پروفایل افرادی که شماره آن‌ها در لیست مخاطبین دستگاهتان ذخیره شده باشد را مشاهده کرده و برای آن‌ها درخواست فالو ارسال کنید. به این صورت آن‌ها از ملحق شدن شما به اینستاگرام مطلع شده و شما را فالو خواهند کرد. همچنین اگر اکانت فیسبوک خود را با اینستاگرام همگام‌سازی کنید، قادر به مشاهده پروفایل تمام دوستان فیسبوکی خود و ارتباط برقرار کردن با آن‌ها خواهید بود.
به منظور دسترسی به این بخش و مشاهده پروفایل دوستان و آشنایان خود در نسخه اندرویدی اپلیکیشن اینستاگرام، آیکون سه نقطه موجود در بخش بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید. حال گزینه Find Friends را انتخاب کنید. در این شرایط با استفاده از گزینه Facebook می‌توانید با دوستان فیسبوکی خود ارتباط برقرار کنید و گزینه Contacts شما را با پروفایل افرادی که در لیست مخاطبین دستگاهتان وجود دارند آشنا می‌شکند.
پس از اینکه به پروفایل هر یک از دوستان یا آشنایان خود مراجعه کردید، کافیست که گزینه Follow را لمس نمایید. در این شرایط برای فرد مورد نظر درخواست فالو ارسال شده و به این صورت وی از ملحق شدن شما به اینستاگرام مطلع می‌شود. مطمئنا اگر او هم شما را بشناسد، سریعا نسبت به فالو کردن اکانت شما اقدام می‌کند. به این عمل و فالو کردن فردی که برای شما درخواست فالو ارسال کرده، اصطلاحا فالوبک گفته می‌شود.
در آیفون‌ها و آیپدهای اپل هم روند مشابه با دستگاه‌های اندرویدی طی می‌شود. با این تفاوت که در این محصولات به جای آیکون سه نقطه، باید آیکونی که شبیه به خورشید است را از گوشه سمت راست نمایشگر دستگاه انتخاب کرده و سپس گزینه Find People to Follow را انتخاب کنید. مراحل بعدی کامل مشابه با حالت پیشین و مربوط به دستگاه‌های اندرویدی خواهد بود.

چگونه موضوعات و پروفایل‌های مورد علاقه خود را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

شما با استفاده از بخش جستجوی ارائه شده در اپلیکیشن اینستاگرام می‌توانید موضوعات مورد علاقه خود را جستجو کنید. برای انجام این عمل، آیکون ذره‌بین موجود در بخش فوقانی رابط کاربری اپلیکیشن اینستاگرام را لمس کنید. در این بخش می‌توانید عبارت‌های مورد نظر خود را وارد کرده و سپس به لیست پست‌هایی دست پیدا کنید که با آن موضوع مرتبط هستند.

چگونه همگام‌سازی لیست مخاطبین اکانت خود را غیر فعال کنیم؟

به منظور انجام این عمل آیکون سه نقطه در دستگاه‌های اندرویدی یا آیکون خورشید در دستگاه‌های آی او اسی موجود در گوشه فوقانی و سمت راست صفحه را انتخاب کنید. گزینه Contacts را انتخاب کنید. بار دیگر آیکون سه نقطه یا خورشید ارائه شده در صفحه جدید را لمس کنید و نهایتا گزینه Disconnect را انتخاب کنید. با انجام این عمل همگام‌سازی لیست مخاطبین یا مخاطب مورد نظر با اکانت اینستاگرام شما غیرفعال می‌شود.

تفاوت بین پروفایل عمومی (Public) و خصوصی (Private) در چیست و چگونه پروفایل خود را خصوصی کنیم؟

پس از ثبت نام در اینستاگرام و ساخت حساب کاربری، می‌توانید اکانت خود را در دو وضعیت عمومی یا خصوصی قرار دهید. هنگامی که اکانت شما عمومی باشد، پست‌هایی که ارسال می‌کنید در جستجوهای کاربران نمایش داده شده و هر فردی (حتی اگر فالوور شما نباشد) قادر به مشاهده و ثبت نظر در زیر پست‌هایتان خواهد بود. اما در سمت مقابل اگر اکانت شما خصوصی باشد، تنها افرادی که در لیست فالوورهای شما وجود داشته باشند، قادر به مشاهده پست‌های شما و ثبت نظر در زیر آن‌ها می‌شوند. این موضوع اصلی‌ترین تفاوت مابین پروفایل عمومی و خصوصی را شامل می‌شود.
به منظور خصوصی کردن پروفایل یا اکانت اینستاگرام خود، به بخش پروفایل که با آیکون آدمک در منوی زیرین اپلیکیشن اینستاگرام ارائه شده مراجعه کنید. حال در آیفون‌ها و ویندوزفون‌ها آیکون خورشید موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه را انتخاب کنید. در دستگاه‌های اندرویدی باید آیکون سه نقطه موجود در همان بخش را لمس نمایید. حال کافیست که گزینه Private Account را فعال کنید تا پروفایل یا اکانت شما خصوصی شود. برای درک بهتر این عمومی و خصوصی کردن اکانت اینستاگرام خود، می‌توانید مطلب “فعال کردن حالت خصوصی اینستاگرام – حالت Private” را مطالعه نمایید.

فعال کردن حالت خصوصی اینستاگرام; حالت Private

چگونه درخواست فالو دریافت می‌کنیم؟

هر فردی با مشاهده پروفایل یا اکانت شما می‌تواند درخواست فالو کردن برایتان ارسال کند. اگر در زیر پست‌های افراد کامنت بگذارید، مطمئنا کاربران بیشتری به پروفایل شما سر زده و درخواست فالو ارسال خواهند کرد. به بیان دیگر هرچه در اینستاگرام فعال‌تر باشید، تعداد فالوورهای شما هم افزایش پیدا می‌کند.
هنگامی که درخواست فالو کردن اکانت اینستاگرام برایتان ثبت شود، از طریق نوتیفیکیشن باخبر خواهید شد. در محیط اپلیکیشن اینستاگرام هم این نوتیفیکیشن را مشاهده خواهید کرد. اگر اکانت شما در حالت عمومی (Public) قرار داشته باشد، هر فردی قادر به فالو کردن شما خواهد بود اما اگر اکانت شما خصوصی (Private) باشد، سایر افراد تنها قادر به ارسال درخواست فالو بوده و فقط با تایید شما این افراد به لیست فالوورهای اکانت شما اضافه می‌شوند.

چگونه با درخواست فالو کردن افراد موافقت یا مخالفت کنیم؟

هنگامی که کاربری در اینستاگرام برای اکانت شما درخواست فالو ارسال می‌کند، در بخش Activity اپلیکیشن اینستاگرام که با آیکون قلب نمایش داده شده، نوتیفیکیشن ارائه می‌شود. شما با مراجعه به این بخش و انتخاب تیک سبز رنگ می‌تواند درخواست فالو شخص مورد نظر را قبول کرده و یا با انتخاب ضربدر قرمز این درخواست را رد کنید.

چگونه می‌توانیم کاربری را آنفالو کنیم؟

ابتدا باید اشاره داشته باشیم که منظور از آنفالو کردن کاربر در واقع متوقف کردن فالو کردن پروفایل وی است. تصور کنید که فردی را فالو کرده‌اید و بنا به دلایل خاصی تمایل دارید که فالو کردن او را متوقف کنید. به این عمل اصطلاحا آنفالو کردن گفته می‌شود و در اینستاگرام قابل انجام است.
به منظور آنفالو کردن کاربر در اینستاگرام کافیست که به پروفایل یا اکانت وی مراجعه کنید. در این شرایط اگر فرد مورد نظر هم اکنون در لیست فالویینگ‌های شما قرار داشته باشد، در بخش فوقانی پروفایل وی گزینه‌ Unfollow را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب این گزینه فرآیند فالو کردن وی متوقف شده و به اصطلاحا شما وی را آنفالو می‌کنید.

چگونه کاربری را در اینستاگرام بلاک یا آنبلاک کنیم؟

بلاک کردن پروفایل کاربران در اینستاگرام به راحتی انجام می‌شود. هنگامی که کاربری را بلاک می‌کنید، برای او هیچ نوتیفیکیشن یا اعلانی ارائه نمی‌شود و این موضوع به آن معناست که وی به سادگی قادر به درک این موضوع نخواهد بود. وی تنها با مراجعه به پروفایل شما می‌تواند از این موضوع باخبر شود. اما چگونه می‌توانیم کاربر یا اکانتی را در اینستاگرام بلاک کنیم؟
برای انجام این عمل ابتدا وارد پروفایل یا اکانت فرد مورد نظر شوید . آیکون سه نقطه موجود را لمس کرده و گزینه Block User را انتخاب کنید. با انجام این عمل فرد مورد نظر بلاک شده و دیگر قادر به مشاهده پروفایل شما نخواهد بود. با انجام مراحل مشابه و انتخاب گزینه Unblock User هم می‌توانید وی را آنبلاک کنید. 
آموزش افزایش فالور و ثبت نام در سایت اصلی فروشندگان فالور و لایک اینستاگرامنظر شما:
Telegram

.: تمامی حقوق برای سایت فست فالو محفوظ است :.

اخبار

سرویس جدید
سرویس جدید تلگرام
ممبر فیک کانال و گروه تلگرام
- ممبر فیک تلگرام با استارت آنی و ظرفیت بالا به پنل اضافه شد.
- این سرور توانایی انجام سفارشات برای همه نوع کانال و گروه (خصوصی و عمومی) رو دارد

🔷️ مشخصات سرور:
🔻 حداقل تعداد سفارش : ۵۰۰ عدد
🔻 حداکثر تعداد در هر سفارش: ۱۰ هزار عدد
🔹️ حداکثر برای هر لینک: ۵۰ هزار عدد
💰 قیمت برای اعضا: استثنایی
قبل از ثبت سفارش توضیحات سرویس را مطالعه نمایید

اطلاعیه
سرویس های آمار اینستاگرام:
با توجه به اعلام اینستاگرام به تمامی کاربران،ممکن است در بخش آمار پست، آمار دقیق به کاربر ارائه ندهد.
این یک باگ در اینستاگرام می باشد که توسط این شرکت به اطلاع تمامی کاربران رسیده است.
با توجه به این موضوع: در صورتی که از سرویس های آمار اینستاگرام استفاده می نمایید، آگاه باشید سفارش انجام خواهد شد ولی ممکن است آمار دقیق،اینستاگرام به شما نمایش ندهد.
اعلان اینستاگرام👇

سرویس جدید
- سرویس های جدید اینستاگرام Reel به سایت افزوده شد.
- اینستاگرام Reels چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟جهت دیدن آموزش اینجا کلیک نمایید
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس جدید
- رای مسابقه استوری [Quiz Votes]
- ثبت سفارش از منو ویو استوی |Story|
- توضیحات سرویس را حتما مطالعه نمایید

فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های جدید
سرویس های Likee
سرویس
فالور لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس ویو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس لایک لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس شیر ویدیو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد

سرویس جدید
سرویس های جدید فست فالو
پروفایل ویزیت استوری 
چک لینک استوری
ثبت سفارش از منو ویو استوری

سرویس جدید
سرویس کامنت سفارشی با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
سرویس کامنت رندوم با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
قبل از هرگونه ثبت سفارش توضیحات سرویس را با دقت مطالعه نمایید

تخفیف!
آیا می دانستید با عضویت در وب سایت فست فالو بین 5 الی 60 درصد بر روی  سرویس ها تخفیف خواهید گرفت!
با عضویت قیمت ها به صورت خودکار برای شما نمایندگی خواهد شد!
تخفیف های منو شگفت انگیز را از دست ندهید، قیمت برای اعضای سایت استثنایی می باشد!

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی


اطلاعیه مهم
باتوجه به محدودیت های جدید اینستاگرام سرویس های لایک ارزان ممکن است ریزش داشته باشند
تا اطلاع ثانوی بهتر است از کلیپ در اینستاگرام استفاده نمایید
و از سرویس های ویو استفاده شود.
در صورت ثبت سفارش لایک ریزش به عهده کاربر می باشد

IGTV
👍 سرویس جدید لایک ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

💬 سرویس جدید کامنت رندوم ایرانی IGTV به سایت افزوده شد،

💬 سرویس جدید کامنت سفارشی ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

👏قیمت سرویس های لایو مجدد کاهش یافت

💥تخفیف های بیشتر در راه است💥

شگفت انگیز
تخفیف های سرویس های شگفت انگیز از دست ندید
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
10
هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 680 تومان
25 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 3400 تومان
100 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 13400 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد

خبر خوب
جهت رفاه حال کاربران 2 سرویس لایک بسیار ارزان به سایت افزوده شد.
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 1:
1250 تومان
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 2: 460 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد


علاوه بر کامنت سفارشی با کاربران ایرانی

سرویس لایک کامنت هم فعال شد!
با این سرویس شما عزیزان میتوانید برای یک کامنت خاص لایک سفارش دهید😮

 برای مثال زیر پست یک سلبریتی کامنت بگذارید و برای کامنت خود لایک کامنت سفارش دهید با خرید لایک کامنت، کامنت شما علاوه بر لایک شدن در کامنت های اول پست نمایش داده می شود😮

💥سفارش از منو کامنت اینستاگرام💥فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی
افزایش فالور لایک ممبر تلگرام.... 

کانال تلگرام: fastflw@

اعطای سایت نمایندگی
خبر خوب
با توجه به هزینه های زیاد راه اندازی یک وب سایت  فروشگاهی تیم فست فالو شرایطی را برای شما دوستان عزیز ایجاد کرده است تا بتوانید فقط با پرداخت هزینه هاست و دامین برای خود یک وب سایت افزایش فالور و لایک....شبکه های اجتماعی داشته باشید و درآمد قابل توجهی را داشته باشین
جهت اطلاع بیشتر و درخواست سفارش بعد از ثبت نام در وب سایت از منو جدید اعطای وب سایت نمایندگی اقدام نمایید

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی

#ویو_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#لایک_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#منشن
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#کامنت_سفارشی
سرويس جذاب ديگه ای داريم به نام كامنت سفارشی كه به راحتی ميتونی
كامنت دلخواهتو تايپ كنی
و
بعد از گذشت چند دقيقه زير پستت مشاهدش كنی

سفارش از منوی #کامنت اینستاگرام

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

#دایرکت
پست دلخواهتو با يك متن براي فالورای هدفت ميتونی ارسال كنی

اين يه راه جذاب برای جذب فالور فعاله 

سفارش از منوی: اینستاگرام منشن/هشتگ/دایرکت

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

سرویس های جدید
سرویس های ویو خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های لایک خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از فالور های هدف به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از لیست انتخابی شما به سایت افزوده شد

سرعت
سلام دوستان عزیز 

Tik Tok
 TikTok 

سرویس های افزایش فالوور / لایک / شِیر ویدو تیک توک به سایت افزوده شد

تخفیف روز
سرویس جدید
کانال تلگرام
خدمات بیشتر تلگرام
اطلاعیه
اطلاعیه

به علت محدودیت ها و سختگیری های اخیر اینستاگرام تمامی سرور های لایک و فالور ایران و تمام دنیا بهم ریخته و بسیار بی کیفیت و کند و ناقص شده اند.
از سرویس های با کیفیت تر استفاده نمایید.افت سرعت در برخی از سرویس ها کاملا طبیعی می باشد.
سرویس های اورژانسی بر روی پنل ها فعال میشود.

بنابراین تصمیم گرفتیم خدمات با کیفیتی ارائه کنیم تا از این سری مشکلات اینستاگرام عبور کنیم و بتوانیم مجددا خدمات ارزان و با ثبات و با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهیم.

این قول را میدهیم که بمحض برطرف شدن مشکلات اینستاگرام و سرورهای لایک و فالور قیمت سرویس های اورژانسی را کاهش دهیم و خدمات ارزان و مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم.
قیمت برای اعضای سایت نمایندگی می باشد.

فست فالو نمایندگی اصلی فروشندگان فالور و لایک

 از اینکه ما را انتخاب کردید سپاس گذاریم.

اطلاعیه

30