آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام واضافه کردن مکان ان

همانطور که می‌دانید قصد داریم به طور جامع نحوه استفاده از اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. پیش از این طی مقاله‌ای با عنوان “آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن” به آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از اینستاگرام پرداختیم. سپس در مقاله‌ای جداگانه اطلاعات جامعی در رابطه با مدیریت مقدماتی لیست فالوورهای اکانت کاربر ارائه کردیم که توضیحات دقیق‌تر مربوط به آن را می‌توانید در مقاله “آموزش مدیریت فالوورهای اینستاگرام” مطالعه کنید. اما پس از ثبت نام و مدیریت مقدماتی لیست فالوورهای اکانت اینستاگرام خود، نوبت به آن می‌رسد که وارد مرحله اصلی شوید.
در این مقاله قصد داریم که نحوه ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام و همچنین اضافه کردن موقعیت مکانی به هر یک از این پست‌ها را به شما عزیزان آموزش دهیم. در این راستا به سوالات گوناگونی پاسخ خواهید داد که به احتمال زیاد مشکل و سوال شما را هم در بر می‌گیرند. با این حال اگر در رابطه با هر یک از موضوعات شرح داده شده یا مراحل ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک و آموزش ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام و اضافه کردن موقعیت مکانی به آن‌ها همراه باشید.

ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام

ارسال عکس و ویدیو در اینستاگرام

چگونه می‌توانیم یک عکس را در اکانت اینستاگرام خود قرار دهیم؟

انجام این عمل به سادگی صورت می‌پذیرد. به منظور ارسال عکس در اکانت اینستاگرام خود ابتدا اپلیکیشن اختصاصی این شبکه اجتماعی را اجرا کنید. حال در منوی زیری صفحه، آیکونی که یک دوربین را به همراه دارد را لمس کنید. اگر قصد دارید که یک عکس جدید را ضبط کرده و سپس آن را در اکانت اینستاگرام خود قرار دهید، باید گزینه Photo را انتخاب کنید. در این شرایط دوربین دستگاهتان فعال شده و می‌توانید عکس مورد نظر را ضبط کرده و در اکانت اینستاگرام خود آپلود کنید.
اما اگر قصد دارید که یک عکس موجود در گالری تصاویر گوشی یا تبلت خود را در اکانت اینستاگرام اشتراک‌گذاری کنید باید در مرحله اولیه آپلود عکس به جای گزینه Photo، گزینه Library را انتخاب نمایید. در این شرایط به بخش گالری دستگاه خود منتقل شده و قادر به انتخاب یک عکس موجود به منظور آپلود در اکانت اینستاگرام خود خواهید بود. دقت داشته باشید که پس از انتخاب عکس مورد نظر یا ضبط عکس به مرحله‌ای هدایت می‌شوید که شما را قادر به اضافه کردن فیلترهای خاصی به عکس مورد نظر می‌کند.

چگونه برای عکس خود یک شرح حال یا Caption بنویسیم؟

پس از انتخاب عکس و اعمال فیلتر مورد نظر بر روی آن، به بخشی منتقل می‌شوید که قابلیت اضافه کردن نوشته‌های خاصی را ارائه می‌کند. در قسمتی که با عبارت Caption نوشته شده می‌توانید یک عنوان یا شرح حال در مورد عکس خود تایپ کنید.

چگونه به تصویری که قبلا آپلود شده، شرح حال (Caption) اضافه کرده یا شرح حال آن را ویرایش کنیم؟

اگر عکسی را قبلا در اکانت خود آپلود کرده‌اید و برای آن شرح حال در نظر نگرفته بودید، نگران نباشید. شما در هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید به عکس‌های آپلود شده خود، شرح حال یا Caption اضافه کرده، شرح حال آن‌ها را ویرایش کرده و یا به کلی حذف کنید. برای انجام این عمل مراحل زیا را طی کنید:

 • به عکس مورد نظر مراجعه کنید و سپس آیکون سه نقطه موجود را لمس نمایید.
 • گزینه Edit را انتخاب کنید.
 • حال تغییرات مورد نظرتان را در بخش Caption اعمال نموده و نهایتا برای ذخیره‌سازی آن تغییرات گزینه Done را انتخاب کنید.

با انجام مراحل فوق فرآیند ویرایش شرح حال عکس مورد نظرتان انجام می‌شود.

چگونه اندازه و ابعاد عکس مورد نظر را تصحیح کنیم؟ (کادربندی عکس)

بعد از اینکه عکس مورد نظرتان را به منظور آپلود در اکانت اینستاگرام خود انتخاب کردید، آیکونی را لمس کنید که شکل یک آچار را به همراه دارد. حال گزینه Adjust را انتخاب کنید. در این حالت می‌توانید کادربندی دقیقی را برای عکس مورد نظرتان در نظر بگیرید. با قرار دادن دو انگشت خود بر روی صفحه نمایش و باز و بسته کردن آن‌ها می‌توانید میزان بزرگنمایی عکس مورد نظر را تعیین کنید. همچنین امکان بالا و پایین یا چپ و راست کردن عکس هم وجود دارد. پس از اعمال تغییرات مورد نظر و دستیابی به کادربندی مناسب، آیکون تیک موجود را انتخاب کنید.

چگونه زاویه عکس مورد نظر را مستقیم کنیم؟

اگر عکسی که قصد اشتراک‌گذاری آن را دارید مستقیم نبوده و از سمت خاصی ضبط شده است، نگران نباشید. برنامه اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا عکس مورد نظر را به صورت مستقیم آپلود کنید. بدین منظور بعد از انتخاب عکس مورد نظر، به یخش Edit مراجعه کنید. گزینه آیکون Adjust که با مربعی چرخش یافته نمایش داده شده است را انتخاب کنید. با استفاده از اسلایدر موجود می‌توانید تغییرات مورد نظرتان را بر روی زاویه نمایش عکس مورد نظر اعمال نمایید. در نهایت و پس از دستیابی به وضعیت مناسب، گزینه Done را انتخاب کنید.

چگونه عکس مورد نظر خود را بچرخانیم؟

اگر عکسی که قصد اشتراک‌گذاری آن را دارید، نیاز به چرخ دارد هم نگران نباشید. به منظور چرخاندن زاویه عکس مورد نظر، کافیست که پس از انتخاب آن، آیکون حاوی شکل آچار را انتخاب کرده و پس از آن گزینه Adjust را لمس کنید. حال آیکون به شکل دایره موجود را لمس کنید تا عکس مورد نظرتان چرخش پیدا کند. پس از دستیابی به وضعیت مناسب، آیکون تیک موجود را انتخاب کنید تا تغییرات مد نظر اعمال شوند.

چگونه عکس مورد نظر را به صورت افقی یا عمودی آپلود کنیم؟

شما مجبور به آپلود عکس در قالب مربع نیستید. به منظور آپلود عکس به صورت عمودی یا افقی کافیست که پس از انتخاب عکس مد نظر آیکون دایره‌ای شکل با عنوان Switch را انتخاب کنید. سپس با استفاده از انگشت خود قادر به ایجاد تغییرات و تنظیمات مورد نظرتان خواهید بود. نهایتا گزینه Next را انتخاب کنید تا وارد مرحله اعمال فیلتر شوید.

چگونه عکس‌های اشتراک‌گذاری شده در اکانت اینستاگرام خود را در گوشی هم ذخیره کنیم؟

شما می‌توانید نسخه‌ای از تمام عکس‌هایی که در اکانت اینستاگرام خود آپلود می‌کنید را در حافظه داخلی دستگاه هوشمندتان هم ذخیره نمایید. برای انجام این عمل مراحل زیر را طی کنید:

 • در برنامه اینستاگرام از منوی زیرین به بخش پروفایل مراجعه کنید.
 • در دستگاه‌های اندرویدی آیکون سه نقطه موجود را لمس کنید. در دستگاه‌های آی او اس باید آیکون خورشید را لمس نمایید.
 • حال گزینه Save Original Photos را فعال کنید.

با فعال کردن این گزینه، هر زمان که یک عکس جدید را در اکانت اینستاگرام خود آپلود کنید، آن عکس به طور اتوماتیک در حافظه داخلی گوشی یا تبلت شما هم ذخیره می‌شود.

چگونه یک ویدیو را در اکانت اینستاگرام آپلود کنیم؟

به منظور آپلود و اشتراک‌گذاری ویدیو در اینستاگرام باید مانند وضعیت قبل آیکون دوربین موجود را انتخاب کرده و اینبار گزینه Video را انتخاب نمایید تا دوربین دستگاه فعال شده و بتوانید از محیط پیش رویتان ویدیو ضبط کنید. اما اگر قصد دارید که یک ویدیو را از گالری دستگاه خود در اکانت اینستاگرام آپلود کنید، باید پس از انتخاب آیکون دوربین، گزینه Library را لمس نمایید. سپس می‌توانید ویدیوی مورد نظرتان را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که ویدیوی مورد نظر شما به منظور آپلود در اینستاگرام باید حتما زمانی مابین 3 ایل 60 ثانیه داشته باشد. اینستاگرام امکان آپلود ویدیوهای طولانی را نمی‌دهد.

آیا این امکان وجود دارد که چند ویدیو را در قالب یک ویدیو در اینستاگرام آپلود کنیم؟

این قابلیت در نسخه آی او اسی برنامه اینستاگرام پشتیبانی می‌شود. البته باید در نظر داشت که مدت زمان ویدیوهای مورد نظرتان نباید در مجموع از مرز 60 ثانیه عبور کند. برای انجام این عمل در دستگاه‌های آی او اسی اپل مراحل زیر را انجام دهید:

 • در برنامه اینستاگرام آیکون دوربین را لمس کنید.
 • گزینه Library را انتخاب کنید و ویدیوی اول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.
 • گزینه Next را انتخاب کرده و سپس آیکون حاوی قیچی موجود را لمس کنید.
 • حال آیکون حاوی گزینه “بعلاوه” را لمس کنید.
 • ویدیوی دوم مورد نظرتان را انتخاب کرده و گزینه Next را لمس کنید. در این شرایط دو ویدیو در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و شما با استفاده از بخش زیرین صفحه می‌توانید آن‌ها را ویرایش کنید.

بار دیگر اشاره می‌کنیم که مدت زمان ویدیوی نهایی مورد نظرتان باید حداکثر 60 ثانیه باشد. بعد از انتخاب تمام فیلترها و اعمال تغییرات مورد نظر، پیش از اشتراک‌گذاری ویدیو، گزینه Play را انتخاب کنید تا پیش نمایشی از ویدیوی ساخته شده خود را ملاحظه نمایید.

چگونه متوجه شویم که یک ویدیو چند بار مشاهده شده است؟

از روز سیزدهم ماه نوامبر سال 2015 قابلیت نمایش تعداد بازدید از ویدیوهای اشتراک‌گذاری شده در اینستاگرام به آن اضافه شد. هر فردی که ویدیوی مورد نظر را مشاهده کند می‌تواند تعداد بازدید‌های آن را هم بررسی نماید. این تعداد بازدید درست در زیر هر ویدیو نمایش داده می‌شود. لازم به اشاره نیست که تعداد لایک‌های هر پست شما هم در کنار آیکون قلب موجود نمایش داده می‌شوند.

چگونه به عکس‌ها و ویدیوهای خود موقعیت مکانی اضافه کنیم؟

امکان اضافه کردن موقعیت مکانی به پست‌های اینستاگرام هم وجود دارد. بدین منظور پس از انتخاب عکس یا ویدیو و اعمال فیلترهای مد نظرتان باید به صورت زیر عمل کنید:

 • گزینه Add Location را انتخاب کنید.
 • حال در فیلد موجود به دنبال موقعیت مجانی مورد نظرتان بگردید. بدین منظور کافیست که نام مکان مورد نظر را تایپ کنید.
 • نهایتا گزینه Share را انتخاب کنید.

بدین صورت موقعیت مکانی شما به تصاویر یا ویدیوهای اشتراک‌گذاری شده در اکانت اینستاگرام اضافه می‌شوند.

چگونه به تصویری که قبلا آپلود شده، موقعیت مکانی اضافه کرده یا موقعیت مکانی آن را ویرایش کنیم؟

ویرایش موقعیت مکانی و یا اضافه کردن آن به عکس‌ها و ویدیوهایی که قبلا آپلود کرده‌اید هم به سادگی انجام می‌شود. به منظور اضافه کرده موقعیت مکانی به عکس یا ویدیو باید آن را انتخاب کرده و آیکون سه نقطه موجود را لمس کنید. گزینه Edit را انتخاب کنید و گزینه Add Location را انتخاب نمایید. حال موقعیت مکانی مورد نظرتان را وارد کنید.
اگر قصد دارید که موقعیت مکانی یک عکس یا ویدیو را ویرایش کنید، باید پس از انتخاب آن و سپس آیکون سه نقطه موجود، گزینه Edit را انتخاب کنید. سپس نام موقعیت مکانی پیشین را لمس کرده و گزینه Change Location را انتخاب کنید. نام موقعیت مکانی جدید مد نظر خود را وارد کرده و تغییرات اعمال شده را ذخیره نمایید.

اگر موقعیت مکانی مورد نظر در آرشیو اینستاگرام وجود نداشت چه کنیم؟

اگر موقعیت مکانی مورد نظرتان در آرشیو مکان‌های اینستاگرام موجود نبود، با استفاده از اکانت فیسبوک خود می‌توانید موقعیت مکانی جدید را برای اینستاگرام تعریف کنید. 
سایت اصلی فروش فالور اینستاگرام به همراه آموزش 
پشتیبانی تلگرام :

fastflw@

 نظر شما:
Telegram

.: تمامی حقوق برای سایت فست فالو محفوظ است :.

اخبار

سرویس جدید
سرویس جدید تلگرام
ممبر فیک کانال و گروه تلگرام
- ممبر فیک تلگرام با استارت آنی و ظرفیت بالا به پنل اضافه شد.
- این سرور توانایی انجام سفارشات برای همه نوع کانال و گروه (خصوصی و عمومی) رو دارد

🔷️ مشخصات سرور:
🔻 حداقل تعداد سفارش : ۵۰۰ عدد
🔻 حداکثر تعداد در هر سفارش: ۱۰ هزار عدد
🔹️ حداکثر برای هر لینک: ۵۰ هزار عدد
💰 قیمت برای اعضا: استثنایی
قبل از ثبت سفارش توضیحات سرویس را مطالعه نمایید

اطلاعیه
سرویس های آمار اینستاگرام:
با توجه به اعلام اینستاگرام به تمامی کاربران،ممکن است در بخش آمار پست، آمار دقیق به کاربر ارائه ندهد.
این یک باگ در اینستاگرام می باشد که توسط این شرکت به اطلاع تمامی کاربران رسیده است.
با توجه به این موضوع: در صورتی که از سرویس های آمار اینستاگرام استفاده می نمایید، آگاه باشید سفارش انجام خواهد شد ولی ممکن است آمار دقیق،اینستاگرام به شما نمایش ندهد.
اعلان اینستاگرام👇

سرویس جدید
- سرویس های جدید اینستاگرام Reel به سایت افزوده شد.
- اینستاگرام Reels چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟جهت دیدن آموزش اینجا کلیک نمایید
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس جدید
- رای مسابقه استوری [Quiz Votes]
- ثبت سفارش از منو ویو استوی |Story|
- توضیحات سرویس را حتما مطالعه نمایید

فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

سرویس های جدید
سرویس های Likee
سرویس
فالور لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس ویو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس لایک لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد
سرویس شیر ویدیو لایکی به تمامی پنل ها افزوده شد

سرویس جدید
سرویس های جدید فست فالو
پروفایل ویزیت استوری 
چک لینک استوری
ثبت سفارش از منو ویو استوری

سرویس جدید
سرویس کامنت سفارشی با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
سرویس کامنت رندوم با اکانت دارای تیک آبی به سایت و تمامی نمایندگی ها افزوده شد
قبل از هرگونه ثبت سفارش توضیحات سرویس را با دقت مطالعه نمایید

تخفیف!
آیا می دانستید با عضویت در وب سایت فست فالو بین 5 الی 60 درصد بر روی  سرویس ها تخفیف خواهید گرفت!
با عضویت قیمت ها به صورت خودکار برای شما نمایندگی خواهد شد!
تخفیف های منو شگفت انگیز را از دست ندهید، قیمت برای اعضای سایت استثنایی می باشد!

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی


اطلاعیه مهم
باتوجه به محدودیت های جدید اینستاگرام سرویس های لایک ارزان ممکن است ریزش داشته باشند
تا اطلاع ثانوی بهتر است از کلیپ در اینستاگرام استفاده نمایید
و از سرویس های ویو استفاده شود.
در صورت ثبت سفارش لایک ریزش به عهده کاربر می باشد

IGTV
👍 سرویس جدید لایک ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

💬 سرویس جدید کامنت رندوم ایرانی IGTV به سایت افزوده شد،

💬 سرویس جدید کامنت سفارشی ایرانی IGTV به سایت افزوده شد.

👏قیمت سرویس های لایو مجدد کاهش یافت

💥تخفیف های بیشتر در راه است💥

شگفت انگیز
تخفیف های سرویس های شگفت انگیز از دست ندید
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
10
هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 680 تومان
25 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 3400 تومان
100 هزار ویو + ایمپرشن هدیه فقط: 13400 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد

خبر خوب
جهت رفاه حال کاربران 2 سرویس لایک بسیار ارزان به سایت افزوده شد.
قیمت برای اعضای سایت استثنایی
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 1:
1250 تومان
شروع قیمت لایک ارزان سرویس 2: 460 تومان
قیمت های فوق فقط برای اعضای سایت می باشد


علاوه بر کامنت سفارشی با کاربران ایرانی

سرویس لایک کامنت هم فعال شد!
با این سرویس شما عزیزان میتوانید برای یک کامنت خاص لایک سفارش دهید😮

 برای مثال زیر پست یک سلبریتی کامنت بگذارید و برای کامنت خود لایک کامنت سفارش دهید با خرید لایک کامنت، کامنت شما علاوه بر لایک شدن در کامنت های اول پست نمایش داده می شود😮

💥سفارش از منو کامنت اینستاگرام💥فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی
افزایش فالور لایک ممبر تلگرام.... 

کانال تلگرام: fastflw@

اعطای سایت نمایندگی
خبر خوب
با توجه به هزینه های زیاد راه اندازی یک وب سایت  فروشگاهی تیم فست فالو شرایطی را برای شما دوستان عزیز ایجاد کرده است تا بتوانید فقط با پرداخت هزینه هاست و دامین برای خود یک وب سایت افزایش فالور و لایک....شبکه های اجتماعی داشته باشید و درآمد قابل توجهی را داشته باشین
جهت اطلاع بیشتر و درخواست سفارش بعد از ثبت نام در وب سایت از منو جدید اعطای وب سایت نمایندگی اقدام نمایید

فست فالو راز اصلی افزایش لایک و فالوور شبکه های اجتماعی

#ویو_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#لایک_خودکار
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#منشن
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های اجتماعی

#کامنت_سفارشی
سرويس جذاب ديگه ای داريم به نام كامنت سفارشی كه به راحتی ميتونی
كامنت دلخواهتو تايپ كنی
و
بعد از گذشت چند دقيقه زير پستت مشاهدش كنی

سفارش از منوی #کامنت اینستاگرام

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

#دایرکت
پست دلخواهتو با يك متن براي فالورای هدفت ميتونی ارسال كنی

اين يه راه جذاب برای جذب فالور فعاله 

سفارش از منوی: اینستاگرام منشن/هشتگ/دایرکت

____________________
فست فالو راز اصلی فروشندگان خدمات شبکه های مجازی

سرویس های جدید
سرویس های ویو خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های لایک خودکار به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از فالور های هدف به سایت افزوده شد
سرویس های منشن از لیست انتخابی شما به سایت افزوده شد

سرعت
سلام دوستان عزیز 

Tik Tok
 TikTok 

سرویس های افزایش فالوور / لایک / شِیر ویدو تیک توک به سایت افزوده شد

تخفیف روز
سرویس جدید
کانال تلگرام
خدمات بیشتر تلگرام
اطلاعیه
اطلاعیه

به علت محدودیت ها و سختگیری های اخیر اینستاگرام تمامی سرور های لایک و فالور ایران و تمام دنیا بهم ریخته و بسیار بی کیفیت و کند و ناقص شده اند.
از سرویس های با کیفیت تر استفاده نمایید.افت سرعت در برخی از سرویس ها کاملا طبیعی می باشد.
سرویس های اورژانسی بر روی پنل ها فعال میشود.

بنابراین تصمیم گرفتیم خدمات با کیفیتی ارائه کنیم تا از این سری مشکلات اینستاگرام عبور کنیم و بتوانیم مجددا خدمات ارزان و با ثبات و با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهیم.

این قول را میدهیم که بمحض برطرف شدن مشکلات اینستاگرام و سرورهای لایک و فالور قیمت سرویس های اورژانسی را کاهش دهیم و خدمات ارزان و مناسبی را در اختیار شما قرار دهیم.
قیمت برای اعضای سایت نمایندگی می باشد.

فست فالو نمایندگی اصلی فروشندگان فالور و لایک

 از اینکه ما را انتخاب کردید سپاس گذاریم.

اطلاعیه

30